Rüyada işe geç gitmek

İlhan Y.(28) - Hollanda sordu : "rüyada işe geç gitmek yorumlar mısınız? "

Rüyada işe geç gitmek, bol berekete, yetenekli bir insana, tatlı dilli yaşlı tanıdığa, ettiği yeminini tutmaya, hayali kurulan bir geleceğe, emniyetli olmaya, cömert kadına, işte mevkiye yükseleceğine, hayallerin yerine geleceğine, mutlu günlere, maddi zorluklardan sıyrılmaya delalettir. Bazen de sıkıntıdan kurtulamamaya, sevimsiz bir vaziyete gelmeye, mutsuz edici bir sorunla karşılaşılacağına, ticari sıkıntıya, düşmanlıktan emin olmaya işarettir. Bazı ulemalar şöyle dediler: Görülen rüya zorlukların sonrasında kavuştuğu temiz rızka, başarısızlıktan sonra düşlediği itibara, zorlukları aşarak kavuştuğu zenginliğe, meşakkatle hasret duyduğu rahatlığa işaret eder.

"Rüyada işe geç gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada işe geç gitmek
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabirinin kılavuz olduğu kati suretle hatırlanmalı, emarelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Aşırı psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada işe geç gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.