Ruyada ısemek ne anlama gelır

Erdal M.(28) - Eskişehir sordu : "1 gece önce tuhaf bir rüya gördüm. ruyada ısemek ne anlama gelır yorumlar mısınız? "

Ruyada ısemek ne anlama gelır, istenilen bir ilişkiye, sevince ermeye, sorunlardan arınmış kalacağına, ilişkisinin iyi olacağına, üne ulaşılacağına, ettiği yeminini yerine getirmeye, huzur bulmaya, hayallerin hayata geçeceğine, yağmura, hüner sahibi bir insana, mutluluğa işarettir. Ender olarak da can sıkıcı bir duruma düşmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, zulüm görülmesine, sıkıntılı yaşama, kıymet düşmesine işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler: Bu rüya sıkıntılarının sonunda özlediği paraya, başarısızlıktan sonra kavuştuğu berekete, zorluklara göğüs gererek özlediği haysiyete, uğraş vererek elde ettiği yüksek mertebeye yorulur.

"Ruyada ısemek ne anlama gelır" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları ile ilgili bilmeniz gerekenler

ruyada ısemek ne anlama gelır
  • Ortalama bir insan yaşamının yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle tahminen 75 senelik bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. bir çok faktör üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Ruyada ısemek ne anlama gelır" yazısı izinsiz kopyalanamaz.