Rüyada ışgın bitkisi görmek

Özgür C.(36) - Kütahya sordu : "rüyada ışgın bitkisi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada ışgın bitkisi görmek, bir kaç gün içinde öğrenilecek mutlu edici haber almaya, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, finansal yükü bulunan birinden uzak durmaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, bol berekete, zengin kadına, imrenilen kuvvete, şöhrete kavuşmaya, malın temiz olmasına, işte mertebeye yükseleceğine delalettir. Başka görüşlere göre de hoşnutsuz vaziyete gelmeye, fenalığını gizleyen dosta, korkuya olmasına, ferahının bozulacağına, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği hünere, mağlubiyetten sonra kavuştuğu itibara, uğraşarak elde ettiği hünere, zorlukla birlikte hak ettiği daha iyi kazanca delalettir.

"Rüyada ışgın bitkisi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada ışgın bitkisi görmek
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ışgın bitkisi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.