Rüyada ishal olduğunu

Avni Ç.(23) - Malatya sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde var fakat rüyada ishal olduğunu yorumlar mısınız? "

Rüyada ishal olduğunu, zengin yabancıya, üne ulaşmaya, kazançlı zamanlara, güler yüzlü yaşlı kadına, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici haber almaya, huzura, emniyette hissetmeye, hayallerin yerine geleceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da korkuya olmasına, korktuğu şeyden emin olmaya, huzurunun bozulacağına, sağlığın tehlike altında olduğuna, düşmanlık görülmesine delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği ferahlığa, ümitsizlikten sonra istediği saygınlığa, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu mala, yardım alarak hayalini kurduğu toplu paraya yorulur.

"Rüyada ishal olduğunu" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması hakkında merak ettikleriniz

rüyada ishal olduğunu
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması şarttır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ishal olduğunu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.