Rüyada isimli kolye görmek

Cem C.(21) - İzmir sordu : "Hayırlı günler; rüyada isimli kolye görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada isimli kolye görmek, karlı iş yapacağına, sağlıklı bir ömre, iyi yarınlara, beceri sahibi bir kişiye, mala gelecek bolluğa, arzu edilen kuvvete, iyi bir mutluluğa, aşk hayatının yolunda olduğuna, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, vefalı akrabaya, varlıklı yabancıya işarettir. Başka görüşlere göre de üzüntü duymaya, değer düşmesine, sıkıntıya yaşantıya, yalancı bir yöneticiye, korkulanın olmasına işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu rüya zamanla kavuştuğu hayra, kaybettikten sonra kavuştuğu büyük güce, zorlukla birlikte özlediği saygınlığa, bir kişiden yardım isteyerek düşlediği huzura delalettir.

"Rüyada isimli kolye görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada isimli kolye görmek
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle tabirden kişinin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara yol açacak tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada isimli kolye görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.