Rüyada isimli künye görmek

Maşite E.(25) - İstanbul sordu : "Yorumlarınızı birkaç zamandır dikkatlice inceliyorum. rüyada isimli künye görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada isimli künye görmek, sevince erişileceğine, iyi bir geleceğe, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, vefakar çocuğa, hayallerin hayata geçeceğine, cömert memura, anlayışlı yaşlı akrabaya, sevenleriyle sohbete, getirili girişimler yapacağına, mutluluğu bulmaya, alın teriyle kazanılan mala delalettir. Başka görüşlere göre de parasal zarara, ticari sorunlara, saklanansırların açığa çıkmasına, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, istenmeyen bir sorunla karşılaşılacağına yorulur. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle dediler ki: Görülen rüya zamanla gözlediği beceriye, sıkıntılara göğüs gererek özlediği zenginliğe, cefa çektikten sonra ulaştığı saygınlığa, hatalarının ardından istediği iyi bir geleceğe işarettir.

"Rüyada isimli künye görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile alakalı merak edilenler

rüyada isimli künye görmek
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan garip durumlardır
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, göstergelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada isimli künye görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.