Rüyada ispinoz kuşu görmek

Nidai D.(45) - Manisa sordu : "Evvelsi gece rüya gördüm. rüyada ispinoz kuşu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ispinoz kuşu görmek, dostluklarında tatmine, isteklerin yerine geleceğine, aşk hayatının iyi olacağına, cömert memura, kazancın kazançlı olmasına, mutluluğa kavuşmaya, huzur bulmaya, uzun ömre, hünerli bir kişiye, hayırlı uğraşlara gireceğine, sevineceğine yorulur. Bazen de üzüntüden sıyrılamamaya, sıkıntıya hayata, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, hilekar amire, üzüntü duymaya delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya uğraşlarının sonunda hasret duyduğu haysiyete, cefa ile birlikte özlediği mülke, cefa çekerek hasret duyduğu hayra, cefa çekerek kavuştuğu berekete işarettir.

"Rüyada ispinoz kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı konusunda en çok merak edilenler

rüyada ispinoz kuşu görmek
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri korkudur. Negatif hisler olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ispinoz kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.