Rüyada istediğin yere gitmek

Nazile D.(20) - Diyarbakır sordu : "Fikrimce rakipleri arasında en ayrıntılı rüya tabiri internet sitesi burada. rüyada istediğin yere gitmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada istediğin yere gitmek, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, arzuların gerçekleşeceğine, cömert insana, verdiği söze bağlı duracağına, üne erişmeye, zahmetsiz kazanılan kazanca, güvenli kalmaya, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici haber almaya, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, hayırlı işler yapacağına, huzura kavuşmaya işarettir. Bir diğer yoruma göre de can sıkıcı vaziyete gelmeye, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, huzuru kaybetmeye, kötülük görmeye, ticaret alanında sorunlara yorulur. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek istediği toplu mala, meşakkatle beklediği toplu paraya, kaybettikten sonra hak ettiği müjdeye, uğraşlarının sonunda hasret duyduğu hünere işaret eder.

"Rüyada istediğin yere gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları konusunda en çok merak edilenler

rüyada istediğin yere gitmek
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada istediğin yere gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.