Rüyada istediğini görmek cübbeli ahmet hoca

Fatma F.(34) - Eskişehir sordu : "hayırlı günler, rüyada istediğini görmek cübbeli ahmet hoca yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada istediğini görmek cübbeli ahmet hoca, ticari kazancı yüksek iş içinde bulunacağına, yağmura, uzun ömre, hayırlı işler yapacağına, rahata, istenilen bir başarıya, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, hoşgörülü orta yaşlı tanıdığa, mal varlığına gelecek bolluğa, sözünü yerine getireceğine, hayırlı arkadaşa yorulur. Ayrıca düşmanlığını göstermeyen dosta, ticari zarara, huzuru kaybetmeye, sırların ortaya dökülmesine, hoşgörüsüz bir kişiye delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri derler ki: Görülen rüya mağlubiyetten sonra hak ettiği haysiyete, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu müjdeye, zorlukla elde ettiği müjdeye, uzun bir bekleyişin sonunda elde ettiği servete işaret eder.

"Rüyada istediğini görmek cübbeli ahmet hoca" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu konusunda merak edilenler

rüyada istediğini görmek cübbeli ahmet hoca
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bazen açık olarak bazen de üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Uyandıktan on dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada istediğini görmek cübbeli ahmet hoca" yazısı izinsiz kopyalanamaz.