Rüyada işyerinde yatakta yatmak

Muhammer Ç.(31) - Hatay sordu : "rüyada işyerinde yatakta yatmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada işyerinde yatakta yatmak, rahatlığa, merhametli çocuğa, maddi külfeti bulunan insandan uzak durulacağına, uzun ömre, beceri sahibi bir kişiye, bol talihe, bol kazanca, üne ulaşmaya, bereketli günlere, sözlerin yerine getirileceğine, beklentilerin yerine geleceğine delalettir. Ender olarak da ticaret sebebiyle üzüntüye, kederden kurtulamamaya, sırların ortaya çıkmasına, kötü niyetli bir amir eliyle zarar görmeye, hoşnutsuz bir vaziyete düşmeye yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Bu zorlukla düşlediği kazanca, zorlukları aşarak özlediği mutluluğa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği mutluluğa, meşakkatle beklediği iyiliğe işaret eder.

"Rüyada işyerinde yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile ilgili bilinmeyenler

rüyada işyerinde yatakta yatmak
  • Rüya tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada işyerinde yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.