Rüyada işyerine hırsızın girmesi

Özgüç B.(27) - Denizli sordu : "İyi günler, Bir gece önce rüya gördüm. rüyada işyerine hırsızın girmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada işyerine hırsızın girmesi, iyi uğraşlara, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, yağmura, akrabalarla birlikte eğlenmeye, görgülü orta yaşlı kişiye, mutluluğa kavuşmaya, hünerli bir insana, kuvvete, sağlığa, helal zenginliğe, sözüne sadık kalınacağına delalettir. Bazen de hoşnutsuz bir hale gelmeye, ticaret alanında problemlere, sırların açığa döküleceğine, sıkıntıdan sıyrılamamaya, düşmanlık görülmesine yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle derler ki: Bu rüya ümitsizlikten sonra kavuştuğu toplu mala, sıkıntıyla hak ettiği mutluluğa, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu servete, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu sevince işarettir.

"Rüyada işyerine hırsızın girmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada işyerine hırsızın girmesi
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok parametre üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler hayatımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Denek hayvanları ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin manasını bilmesi icap eder.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumu yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada işyerine hırsızın girmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.