Rüyada işyerinin tavanının çökmesi

Nurhak C.(26) - Malatya sordu : "rüyada işyerinin tavanının çökmesi yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada işyerinin tavanının çökmesi, kazançlı atılım içinde bulunacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, dingin bir hayat sürdüreceğine, huzur bulmaya, temiz mala, emniyetli yaşamaya, aşk hayatında feraha, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, faydalı işlere, yüksek kısmete, kazancın hayırlı olmasına yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da üzüntüden sıyrılamamaya, üzüntü duymaya, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, korktuğu şeyden emin olunacağına, kötü bir sorunla karşılaşılacağına yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Bu meşakkatle birlikte hasret duyduğu ganimete, zorlukların sonrasında ulaştığı temiz rızka, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu sevince, zahmet çekerek ümit ettiği servete yorulur.

"Rüyada işyerinin tavanının çökmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi hakkında merak ettikleriniz

rüyada işyerinin tavanının çökmesi
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz olduğu mutlaka hesaba katılmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün tahminen üçte birini, diğer bir tabirle yaklaşık 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada işyerinin tavanının çökmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.