Rüyada izlemek

Şükrü İ.(21) - Sakarya sordu : "Selam. ruyadanegormeki bir süredir her gün olmasa da takip ediyorum. Bir iki gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada izlemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada izlemek, hayırlı akrabaya, sevdikleriyle birlikte eğlenmeye, güler yüzlü genç tanıdığa, yakın zamanda duyulacak mutlu edici değişimlere, mala gelecek berekete, zengin memura, maddi yükü bulunan birinden yakasını kurtarmaya, hayırlı işler gerçekleştireceğine, problemlerden uzak kalacağına, maddi zorluklardan kurtulmaya, imrenilen bir mutluluğa delalet eder. Başka görüşlere göre de parasızlığa, düşmanlık görmeye, değer kaybetmeye, karışık bir problemle yüzleşileceğine, korkuya olmasına yorulur. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu şerefe, sıkıntıları aşarak düşlediği güce, zamanla ümit ettiği servete, zorluklara göğüs gererek özlediği güce işarettir.

"Rüyada izlemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada izlemek
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Düş denilen olgu, uyurken görülen garip hallerdir
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle yorumdan rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara neden olabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Ortalama olarak bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada izlemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.