Rüyada kabe çizmek

Umut G.(31) - Bitlis sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün rüyalar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada kabe çizmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kabe çizmek, kazançlı günlere, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, ticari getirisi yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, arzuların hayata geçeceğine, emniyette kalmaya, istenilen güç sahibi olmaya, iyi bir geleceğe, huzur bulmaya, iyi işler yapacağına, iyi gelire, gönül ilişkisinin iyi gittiğine delalettir. Bazen de art niyetli bir yabancıya, ticaret kaynaklı sıkıntıya, üzülmeye, ticaret alanında problemlere, yalancı yabancıya yorulur. Bazı rüya alimleri şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında istediği onura, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği nimete, yardım alarak kavuştuğu itibara, zorlukla birlikte kavuştuğu mevkiye işaret eder.

"Rüyada kabe çizmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada kabe çizmek
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşantımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle yorumdan kişinin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabe çizmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.