Rüyada kabe de dua etmek

Sulhiye C.(33) - Tekirdağ sordu : "rüyada kabe de dua etmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kabe de dua etmek, üne ulaşmaya, güvende kalmaya, faydalı işler yapacağına, samimi yaşlı akrabaya, uzun ömre, külfetsiz elde edilen altına, ticari getirisi yüksek işler içinde bulunacağına, bereketli günlere, maddiyata gelecek bolluğa, zenginliğe, sevince kavuşmaya yorulur. Olumsuz yorum olarak sefalete, zora düşmeye, korkuya gerçekleşmesine, düşmanlıktan emin olmaya, sıkıntılı yaşantıya yorulmaktadır. Farklı düşünen çağdaş ulemalar derler ki: Görülen rüya kaybettikten sonra kavuştuğu feraha, uğraşlarının sonunda kavuştuğu iyiliğe, zorlanarak hayalini kurduğu hünere, zorluklara göğüs gererek ulaştığı nimete işaret eder.

"Rüyada kabe de dua etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi konusunda bilmedikleriniz

rüyada kabe de dua etmek
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. pek çok nokta ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Yaklaşık her gece bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da kapalı biçimde gelecekte mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabe de dua etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.