Rüyada kabe duvarı

İftihar M.(42) - İzmir sordu : "Selamlar; ruyadanegormek sitesini uzun zamandır gün aşırı inceledim. Bulamadığım neredeyse tüm rüyalar sitenizde var fakat rüyada kabe duvarı yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kabe duvarı, getirili iş içinde bulunacağına, anlayışlı orta yaşlı insana, paranın temiz olacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, kazançlı günlere, servete, mutluluğa, ulaşılan kuvvet sahibi olmaya, güzel işlere, sıkıntı çekmeden elde edilen ziynete, tez zamanda duyulacak iyi değişimlere delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da iyi hali kaybetmeye, üzücü bir durumla yüzleşileceğine, sağlığın kötüleşeceğine, çözümü karmaşık bir olayla yüzyüze gelineceğine, hoşnutsuz vaziyete düşmeye işaret eder. Bazen de yorumcular dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek elde ettiği şöhrete , verdiği uğraşların sonunda umduğu mutluluğa, başarısızlıktan sonra kavuştuğu servete, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı ferahlığa yorulmaktadır.

"Rüyada kabe duvarı" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı konusunda en çok merak edilenler

rüyada kabe duvarı
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Yaklaşık her gece bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Bazen açıkça bazen de üstü kapalı biçimde geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabe duvarı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.