Rüyada kabuğu soyulmuş ceviz görmek

Mesut G.(40) - Manisa sordu : "rüyada kabuğu soyulmuş ceviz görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kabuğu soyulmuş ceviz görmek, imrenilen bir kazanca, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, sevince ermeye, hak edilmiş ziynete, verdiği sözünü tutmaya, yüksek makama ulaşacağına, yüksek şansa, şöhrete erişileceğine, bonkör insana, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine işarettir. Başka görüşlere göre de ticari başarısızlığa, sevimsiz bir vaziyete gelmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, düşmanından emin olunacağına, düşmanlığını göstermeyen düşmana yorulur. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Bu sıkıntıları aşarak özlediği şerefe, hatalarının ardından hak edilen sevince, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı temiz kazanca, mağlubiyetten sonra elde ettiği saygınlığa yorulur.

"Rüyada kabuğu soyulmuş ceviz görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada kabuğu soyulmuş ceviz görmek
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken görülen garip hallerdir
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle tabirden rüya görenin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada kabuğu soyulmuş ceviz görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.