Rüyada kaçan adam görmek

Şükrü Ö.(26) - Edirne sordu : "rüyada kaçan adam görmek açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada kaçan adam görmek, iyi bir mutluluğa, verdiği sözünü yerine getirmeye, huzura kavuşmaya, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı haber almaya, bonkör aile ferdine, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, gıpta ile bakılan güce ermeye, sağlıklı hayata, mutluluk dolu günlere, kazancın temiz olmasına, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya işaret eder. Bunlarla birlikte fena huylu tanıdık eliyle fenalık görmeye, sıkıntıya yaşantıya, değer kaybetmeye, hoşnutsuz bir hale gelmeye, muhtaç duruma düşmeye delalettir. Bazı rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği temiz kazanca, zahmetle birlikte umduğu paraya, zamanla ümit ettiği yüksek mertebeye, zorluklara göğüs gererek hak ettiği daha çok kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada kaçan adam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları konusunda en çok merak edilenler

rüyada kaçan adam görmek
  • Rüya tabircisi, kesinlikle sonuç olarak kişinin ne derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel problemlere yol açabilecek yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Yaklaşık olarak her gece bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Aşırı psikolojik problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler gibi pek çok değişken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaçan adam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.