Rüyada kaçan balık görmek

Hülya R.(32) - Şanlıurfa sordu : "rüyada kaçan balık görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kaçan balık görmek, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, mutlu yarınlara, gelirin verimli olacağına, üne kavuşmaya, sevince, hayırlı eşe, aşk hayatının yolunda olduğuna, duygusal yükü olan bir kimseden yakasını kurtarmaya, hünerli bir insana, alın teriyle elde edilen paraya, yüksek gelire işarettir. Ayrıca can sıkıcı duruma düşmeye, iyi hali yitirmeye, parasal zarara, merhametsiz bir kimseye, zarar görülmesine yorulmaktadır. Kimi rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Bu rüya zorlukla birlikte hasret duyduğu beceriye, umudunu kestikten sonra düşlediği ferahlığa, sıkıntıyla düşlediği itibarlı mertebeye, sıkıntıya düşerek elde ettiği saygınlığa yorulur.

"Rüyada kaçan balık görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada kaçan balık görmek
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyaların yol gösterici olduğu kesinlikle hatırlanmalı, mesajlara göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaçan balık görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.