Rüyada kaçan birini görmek

Abdüllatif E.(42) - Bursa sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar web sitenizde var fakat rüyada kaçan birini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kaçan birini görmek, istenilen bir başarıya, becerili bir insana, ticari kazancı yüksek atılımlar içinde bulunacağına, bereketli geleceğe, rızkın temiz olacağına, memuriyette makama yükseleceğine, külfetsiz elde edilen servete, kazanılan ziynete, tatlı dilli orta yaşlı akrabaya, yakında alınacak iyi gelişmelere, vefakar dosta yorulur. Bunlarla birlikte huzuru yitirmeye, ticaret alanında problemlere, fenalığını gizleyen amire, sağlığın tehlike altında olduğuna, maddi zorluğa delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler şöyle dediler: Bu cefa çekerek hak ettiği refaha, cefa çekerek gözlediği galibiyete, zorluklarla mücadele ederek istediği zafere, zamanla ulaştığı müjdeye delalet eder.

"Rüyada kaçan birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada kaçan birini görmek
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Denek hayvanları ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün ortalama üçte birini, diğer bir tabirle tahminen 75 senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaçan birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.