Rüyada kaçan birini yakalamak

Erol Ş.(45) - Hatay sordu : "Hayırlı geceler; Aradığım hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada kaçan birini yakalamak yorumlar mısınız? "

Rüyada kaçan birini yakalamak, huzura, arkadaşlarıyla mutlu olmaya, mutlu geleceğe, alın teriyle elde edilen servete, güvende hissetmeye, vefakar dosta, arzu edilen kuvvete ermeye, memuriyette mertebeye gelineceğine, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, paranın verimli olacağına, mülke gelecek artışa işaret eder. Nadiren de sıkıntıya düşmeye, kötülükten emin olunacağına, sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, hoşnutsuz vaziyete düşmeye, kötü niyetli akraba eliyle zarar görmeye delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya sıkıntı sonrasında hak edilen servete, meşakkatle kavuştuğu daha iyi bir hayata, cefa ile birlikte ulaştığı başarıya, verdiği uğraşların sonunda istediği daha iyi kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada kaçan birini yakalamak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı ile alakalı merak edilenler

rüyada kaçan birini yakalamak
  • Rüya tabircisinin maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da dolaylı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaçan birini yakalamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.