Rüyada kaçan çorap görmek

Nilsun O.(34) - İstanbul sordu : "Aradığım neredeyse tüm yorumlar web sitenizde bulunuyor fakat rüyada kaçan çorap görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kaçan çorap görmek, özlemi duyulan bir ilişkiye, salih akrabaya, ilişkisinin iyi gittiğine, iyi uğraşlara gireceğine, ticari getirisi yüksek atılım yapacağına, külfetsiz elde edilen altına, servete, hayırlı işler ile meşgul olacağına, finansal külfeti bulunan akrabadan kendini kurtarmaya, yüksek mevkiye çıkılacağına, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya delalet eder. Başka görüşlere göre de sırların açığa döküleceğine, hilekar düşmana, iyi hali kaybetmeye, değer yitirmeye, rahatının kaçacağına yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak özlediği mutluluğa, zorlukların ardından umduğu beceriye, cefa çekerek hak ettiği az olan kazancının artacağına, umudunu yitirdikten sonra beklediği saygınlığa yorulur.

"Rüyada kaçan çorap görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada kaçan çorap görmek
  • Rüya yorumu ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi icap eder.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumları uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaçan çorap görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.