Rüyada kaçan eşşek

Irmak P.(34) - Şanlıurfa sordu : "Sayfalarınızı bir kaç zamandır gün aşırı inceliyorum. rüyada kaçan eşşek yorumlar mısınız? "

Rüyada kaçan eşşek, bonkör memura, iyi geleceğe, faydalı uğraşlara gireceğine, hayırlı işler yapacağına, emniyette hissetmeye, güler yüzlü orta yaşlı tanıdığa, dünyalığa gelecek fazlalığa, huzura kavuşmaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, sevince erişileceğine, yakında duyulacak hayırlı haber almaya işarettir. Bunlarla birlikte parasal probleme, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, rahatı kaybetmeye, sıkıntı verici bir durumla karşılaşılacağına, üzüntü duymaya işaret eder. Farklı düşünen ulemalar dediler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı temiz rızka, bir kişiden yardım isteyerek beklediği şöhrete , mağlubiyetten sonra beklediği huzura, cefa çektikten sonra hasret duyduğu yüksek mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada kaçan eşşek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması konusunda merak edilenler

rüyada kaçan eşşek
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumunun rehber nitelikte olduğu kesinlikle hatırlanmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen simalar yaşamımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaçan eşşek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.