Rüyada kaçan inek görmek

Eyüp Ö.(43) - İzmir sordu : "hayırlı günler. Geçen gün bir rüya gördüm. rüyada kaçan inek görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kaçan inek görmek, feraha kavuşmaya, yüksek kısmete, emniyette yaşamaya, güce, manevi külfeti bulunan yabancıdan uzak durulacağına, dünyalığa gelecek bolluğa, merhametli evlada, arkadaşlarıyla muhabbete, becerili bir kimseye, tez zamanda duyulacak memnun edici habere, devlette mertebeye çıkacağına delalettir. Bazen de maddi zorluğa, zorluğa düşmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, parasal probleme, ticaret alanında sorunlara delalettir. Farklı düşünen alimler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zamanla hak ettiği hayra, yardım alarak hasret duyduğu toplu kazanca, sıkıntı çekerek beklediği toplu mala, meşakkatle birlikte elde ettiği zafere delalettir.

"Rüyada kaçan inek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada kaçan inek görmek
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Ortalama bir gecede birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüya görenin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada kaçan inek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.