Rüyada kaçan kadın görmek

Elif F.(22) - Kastamonu sordu : "rüyadanegörmeki kısa bir süredir her gün olmasa da inceledim. rüyada kaçan kadın görmek açıklar mısınız? "

Rüyada kaçan kadın görmek, zengin yabancıya, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, sözlerin yerine getirileceğine, işte makama ulaşılacağına, verimli işler ile meşgul olacağına, güvenli yaşamaya, şana erişmeye, rahatlamaya, yetenekli bir kişiye, planların hayata geçeceğine, anlayışlı yaşlı kimseye delalet eder. Başka görüşlere göre de üzüntü duymaya, sıkıntılı yaşama, fenalığını göstermeyen düşmana, parasal kayba, sıkıntı verici bir olayla karşılaşılacağına yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya alimleri şöyle derler: Bu rüya uğraşlarının sonunda düşlediği müjdeye, mağlubiyetten sonra gözlediği huzura, zorlukların ardından düşlediği toplu mala, zorlanarak hak edilen mala yorulmaktadır.

"Rüyada kaçan kadın görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri konusunda en sık sorulanlar

rüyada kaçan kadın görmek
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Tahminen bir bireyin hayatının tahmini 3te 1ini, başka bir tabirle tahminen 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaçan kadın görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.