Rüyada kaçan koyun görmek

Bayram U.(29) - Gaziantep sordu : "rüyada kaçan koyun görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kaçan koyun görmek, taleplerin yerine geleceğine, hak edilmiş paraya, malın temiz olacağına, eli açık tanıdığa, güzel işler yapacağına, hoşsohbet yaşlı tanıdığa, elinden her iş gelen bir kişiye, aşk hayatının iyi olacağına, mutluluğa kavuşmaya, fakirlikten feraha çıkmaya, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya işarettir. Nadiren de kötülük görülmesine, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, can sıkıcı hale düşmeye, kötülükten emin olmaya, huzuru kaybetmeye yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen rahata, uğraşlarının sonunda ümit ettiği varlığa, hatalarının ardından ulaştığı mala, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu toplu paraya yorulmaktadır.

"Rüyada kaçan koyun görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada kaçan koyun görmek
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaçan koyun görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.