Rüyada kaçan yılan

Hüsna S.(39) - Gümüşhane sordu : "2 gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada kaçan yılan açıklar mısınız? "

Rüyada kaçan yılan, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, becerikli bir kişiye, sağlığa, huzurlu olmaya, iyi bir geleceğe, yararlı işler yapacağına, kazançlı zamanlara, zorluk çekmeden elde edilen paraya, kazanca gelecek berekete, taleplerin yerine geleceğine, tez zamanda alınacak mutlu edici havadis öğrenmeye delalet eder. Kimi zaman da sıhhatin bozulacağına, hilekar kimseye, zalim bir kişiye, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, maddi zarara işaret eder. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Bu rüya cefa çekerek istediği toplu paraya, zorluklara göğüs gererek ulaştığı şöhrete , sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu ticari kazanca, cefa ile birlikte ulaştığı toplu mala delalettir.

"Rüyada kaçan yılan" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada kaçan yılan
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kati suretle sonuç olarak kişinin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere neden olacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Yaklaşık gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, kültürler vs. bir çok parametre konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kaçan yılan" yazısı izinsiz kopyalanamaz.