Ruyada kadin corabi gormek

Onursal O.(24) - İstanbul sordu : "Bana kalırsa yazılmış en derin rüya yorumu web sitesi RüyadaNeGörmek.com. ruyada kadin corabi gormek yorumlar mısınız? "

Ruyada kadin corabi gormek, zenginliğe, yüksek kısmete, mala gelecek fazlalığa, finansal yükü olan akrabadan uzak durulacağına, yakında öğrenilecek mutlu edici gelişmelere, uzun ömre, aşk hayatının yolunda olduğuna, memuriyette mevkiye yükseleceğine, taleplerin gerçekleşeceğine, becerikli bir insana, ticari kazancı yüksek iş gerçekleştireceğine delalet eder. Ender olarak da iyi hali kaybetmeye, parasızlığa, sıkıntıya yaşama, ticaret nedeniyle sıkıntıya, zararlı bir tanıdığa işaret eder. Bazen de alimler şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntıları aşarak hak edilen hayra, zorluklara göğüs gererek kazandığı paraya, hatalarının ardından kavuştuğu ferahlığa, meşakkatle birlikte düşlediği sevince işarettir.

"Ruyada kadin corabi gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu hakkında merak ettikleriniz

ruyada kadin corabi gormek
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumu yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Ruyada kadin corabi gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.