Rüyada kadın kılığında şeytan

Cemil Ö.(24) - İzmir sordu : "Sayfalarınızı birkaç zamandır her gün olmasa da takip ediyorum. rüyada kadın kılığında şeytan yorumlar mısınız? "

Rüyada kadın kılığında şeytan, verilen sözün tutulacağına, servete, verimli işler gerçekleştireceğine, merhametli eşe, kazanılan mala, emniyette yaşamaya, zahmetsiz elde edilen altına, sağlığını kazanmaya, dünyalığa gelecek bolluğa, taleplerin yerine geleceğine, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye işarettir. Bazen de parasal kayba, zora düşmeye, zarar görülmesine, üzülmeye, parasızlığa işarettir. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Bu uğraşlarının sonunda kazandığı saygınlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu güce, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen mevkiye, zorluklara göğüs gererek umduğu galibiyete yorulur.

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile ilgili bilinmeyenler

rüyada kadın kılığında şeytan
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok nokta konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kadın kılığında şeytan" yazısı izinsiz kopyalanamaz.