Rüyada kadına kızmak

Eliza Z.(27) - Bursa sordu : "rüyada kadına kızmak yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada kadına kızmak, uzun ömre, şana sahip olunacağına, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, taleplerin gerçekleşeceğine, bol gelire, sosyal yaşamda başarıya, huzurlu bir hayat süreceğine, merhametli arkadaşa, kazanılan paraya, sevince ermeye, hoşsohbet orta yaşlı adama işarettir. Bunlarla birlikte fena huylu bir kimse eliyle fenalık görmeye, sıkıntıya yaşama, korktuğundan emin olunacağına, iş kaynaklı üzüntüye, yalancı bir amire delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Bu rüya uğraşlarının sonunda hak edilen onura, sıkıntı çekerek umduğu toplu paraya, zahmetle istediği şana, umudunu yitirdikten sonra beklediği iyi bir geleceğe işarettir.

"Rüyada kadına kızmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada kadına kızmak
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya tabirinin mesaj verici olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Düş denilen şey, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada kadına kızmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.