Rüyada kadının evlenme teklifi alması

Gulbın R.(36) - Fransa sordu : "rüyada kadının evlenme teklifi alması yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kadının evlenme teklifi alması, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine, getirili işlere, mutluluğu bulmaya, hayallerin hayata geçeceğine, hak edilmiş ganimete, özlemi duyulan bir birlikteliğe, rahata, becerili bir insana, iyi şansa, sağlıklı yaşamaya, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine yorulur. Olumsuz yorum olarak huzuru yitirmeye, parasızlığa, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, düşmanından emin olunacağına, üzüntü duymaya delalet eder. Farklı düşünen alimler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya sıkıntı sonrasında umduğu yüksek mertebeye, sıkıntı çekerek kavuştuğu şöhrete , zorlukların ardından umduğu büyük güce, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu iyi bir geleceğe delalet eder.

"Rüyada kadının evlenme teklifi alması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada kadının evlenme teklifi alması
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabirinin mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, mesajlara göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler gibi pek çok nokta üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle tabirden kişinin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara yol açabilecek tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kadının evlenme teklifi alması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.