Rüyada kadının kendini gelinlikle görmesi

Yayha Ö.(36) - Azerbaycan sordu : "rüyada kadının kendini gelinlikle görmesi açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada kadının kendini gelinlikle görmesi, parasal külfeti olan birinden uzak durulacağına, mutluluğa ermeye, becerili bir insana, sevince kavuşmaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, getirili girişimler gerçekleştireceğine, iyi işlere, refaha kavuşmaya, aşk hayatında tatmine, yağmura, sıkıntı çekmeden kazanılan ziynete delalet eder. Bunlarla birlikte korktuğundan emin olmaya, sırların meydana çıkmasına, yalancı bir yabancıya, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, fenalık görmeye işaret eder. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya başarısızlıktan sonra kavuştuğu mutluluğa, çektiği zorlukların sonunda düşlediği beceriye, zorlukların ardından hasret duyduğu saygınlığa, zorlukla elde ettiği daha çok kazanca delalet eder.

"Rüyada kadının kendini gelinlikle görmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri konusunda bilinmeyenler

rüyada kadının kendini gelinlikle görmesi
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, emarelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vb. pek çok faktör üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kadının kendini gelinlikle görmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.