Rüyada kadının takım elbise giymesi

Neva Ş.(28) - Düzce sordu : "rüyada kadının takım elbise giymesi yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada kadının takım elbise giymesi, malın hayırlı olmasına, emniyetli kalmaya, verdiği sözünü tutmaya, anlayışlı yaşlı insana, vefakar arkadaşa, zenginliğe, zahmetsiz kazanılan ziynete, huzura, refah dolu günlere, karlı atılım gerçekleştireceğine, kazanca gelecek artışa işaret eder. Kimi zaman da düşmanlığını göstermeyen düşmana, parasal kayba, sıkıntıya yaşantıya, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, sıhhatin kötüleşeceğine delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Bu sıkıntı sonrasında umduğu berekete, yardım alarak kavuştuğu toplu mala, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı büyük güce, zahmetle hasret duyduğu yüksek mertebeye delalettir.

"Rüyada kadının takım elbise giymesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada kadının takım elbise giymesi
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka tabirden rüya görenin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kadının takım elbise giymesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.