Rüyada kalabalık içinde banyo yapmak

Yıldıray F.(21) - Eskişehir sordu : "Üç gece önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada kalabalık içinde banyo yapmak yorumlar mısınız? "

Rüyada kalabalık içinde banyo yapmak, istenilen bir kazanca, ikili ilişkilerde huzura, güvende olmaya, yetenekli bir kişiye, huzurlu yaşayacağına, verilen sözün tutulacağına, zenginliğe, eli açık memura, sevince, getirili atılımlar yapacağına, faydalı işler ile meşgul olacağına delalet eder. Ender olarak da rahatının bozulacağına, sefalete, korktuğundan emin olmaya, sıkıntılı yaşama, sıkıntıdan sıyrılamamaya yorulmaktadır. Bazen de ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya cefa çektikten sonra gözlediği huzura, uğraşlarının sonunda özlediği az olan kazancının artacağına, cefa ile birlikte elde ettiği itibarlı mertebeye, kaybettikten sonra özlediği galibiyete işarettir.

"Rüyada kalabalık içinde banyo yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada kalabalık içinde banyo yapmak
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Bilmediğimiz illerin, yabancı kişilerin isimlerini söyler.
  • Ortalama gece boyunca birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kalabalık içinde banyo yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.