Rüyada kalabalık içinde bulunmak

Yalçin U.(33) - Malatya sordu : "Aradığım neredeyse tüm yorumlar sitenizde bulunabiliyor ama rüyada kalabalık içinde bulunmak yorumlar mısınız? "

Rüyada kalabalık içinde bulunmak, emniyette olmaya, feraha kavuşmaya, salih evlada, verimli uğraşlar yapacağına, sevince ermeye, samimi yaşlı adama, fakirlikten sıyrılmaya, rızkın verimli olacağına, ticari kazancı yüksek atılım içinde bulunacağına, faydalı işlere, büyük mevkiye ulaşılacağına yorulur. Ender olarak da sırların ortaya döküleceğine, kötülükten emin olunacağına, hoşgörüsüz bir akrabaya, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, huzurunun kaçacağına işarettir. Farklı düşünen çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu umudunu kestikten sonra hak edilen şerefe, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu toplu kazanca, zahmet çekerek kavuştuğu mülke, zamanla elde ettiği mülke yorulur.

"Rüyada kalabalık içinde bulunmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada kalabalık içinde bulunmak
  • Yaklaşık olarak gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka sonuçta rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sıkıntılara neden olacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada kalabalık içinde bulunmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.