Rüyada kalabalık içinde namaz kılmak

İyimser A.(38) - Manisa sordu : "İki üç gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada kalabalık içinde namaz kılmak açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada kalabalık içinde namaz kılmak, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, hoşsohbet genç kadına, toplum yaşamında muvaffakiyete, getirili işler yapacağına, ferahlığa, üne ulaşmaya, verimli işler gerçekleştireceğine, faydalı işler yapacağına, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya, mutluluk dolu zamanlara, emniyette olmaya yorulmaktadır. Ayrıca maddi sıkıntıya, anlayışsız bir amire, hilekar bir yöneticiye, korkuya gerçekleşmesine, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Bu sıkıntılarının sonunda umduğu toplu kazanca, zorluklarla mücadele ederek istediği huzura, ümitsizlikten sonra beklediği huzura, sıkıntıları aşarak kavuştuğu berekete işaret eder.

"Rüyada kalabalık içinde namaz kılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi ile alakalı bilinmeyenler

rüyada kalabalık içinde namaz kılmak
  • Tabirlerin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler hayatımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Tanımadığımız yerlerin, tanımadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada kalabalık içinde namaz kılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.