Rüyada kalaşnikofla ateş etmek

Gül E.(32) - Bitlis sordu : "Birkaç gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada kalaşnikofla ateş etmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kalaşnikofla ateş etmek, güvenli yaşamaya, varlıklı yöneticiye, planların hayata geçeceğine, mutluluğa kavuşmaya, yararlı işler gerçekleştireceğine, ticari kazancı yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, hünerli bir kimseye, paraya gelecek fazlalığa, faydalı işlere, birikmiş ziynete, ilişkisinin iyi gittiğine delalettir. Başka görüşlere göre de saklanansırların meydana dökülmesine, zarar görülmesine, huzurunun kaçacağına, sıkıntıdan sıyrılamamaya, yalancı bir düşmana işaret eder. Bazı durumlarda da rüya uzmanları derler ki: Bu zorlanarak beklediği refaha, çektiği zorlukların sonunda kazandığı daha iyi bir hayata, yardım alarak beklediği daha iyi kazanca, zorluklarla mücadele ederek düşlediği iyi bir geleceğe işarettir.

"Rüyada kalaşnikofla ateş etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması ile alakalı merak edilenler

rüyada kalaşnikofla ateş etmek
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Kimi zaman açıkça bazen de kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Rüya tabirlerinin rehber olduğu kati suretle hesaba katılmalı, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kalaşnikofla ateş etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.