Rüyada kalemin kırıldığını görmek

Babürhan G.(43) - Gaziantep sordu : "Yorumlarınızı bir kaç yıldır severek takip ediyorum. Aradığım nerdeyse bütün tabirler sitenizde bulunuyor fakat rüyada kalemin kırıldığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kalemin kırıldığını görmek, görgülü yaşlı kadına, gönül ilişkilerinde başarıya, kısa zamanda duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye, mala gelecek fazlalığa, iyi bir kazanca, güç sahibi olmaya, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, faydalı işler yapacağına, bol kısmete, karmaşadan uzak kalacağına, maddi zorluklardan sıyrılmaya delalet eder. Bunlarla birlikte rahatı kaybetmeye, üzüntü duymaya, ticaret alanında başarısızlığa, zalim bir amire, fenalığını gizleyen tanıdığa işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan alimler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya cefa ile birlikte elde ettiği galibiyete, zorlukların ardından hak ettiği paraya, cefa çekerek özlediği şerefe, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen ferahlığa yorulmaktadır.

"Rüyada kalemin kırıldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada kalemin kırıldığını görmek
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Uykuda en çok yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan baskındır.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kalemin kırıldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.