Rüyada kalp ameliyatı geçirmek

Şükrü S.(39) - Düzce sordu : "ruyadanegormek sitesini uzun bir süredir beğenerek okuyorum. rüyada kalp ameliyatı geçirmek açıklar mısınız? "

Rüyada kalp ameliyatı geçirmek, yüksek ticari kazançlara, bir kaç hafta içinde alınacak iyi değişimlere, bereketli yarınlara, bonkör tanıdığa, mutluluğu bulmaya, ticari getirisi yüksek girişimler yapacağına, salih çocuğa, dostluklarında başarıya, hayırlı uğraşlar yapacağına, güvenli yaşamaya, manevi yükü olan tanımadığı birinden uzak durmaya yorulur. Bunlarla birlikte ferahının bozulacağına, rahatı kaybetmeye, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, ticaret alanında başarısızlığa, sağlığın kötüleşeceğine delalet eder. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Görülen rüya meşakkatle hasret duyduğu beceriye, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu itibarlı mertebeye, ümitsizlikten sonra kazandığı ganimete, zorlukla kazandığı toplu mala işaret eder.

"Rüyada kalp ameliyatı geçirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile alakalı merak edilenler

rüyada kalp ameliyatı geçirmek
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyanın manasını bilmesi icap eder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler olumlu duygulardan baskındır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kalp ameliyatı geçirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.