Rüyada kambur durmak

Murat D.(24) - Uşak sordu : "rüyada kambur durmak yorumlar mısınız? "

Rüyada kambur durmak, emniyetli olmaya, içten davranan yaşlı kimseye, büyük mevkiye ulaşılacağına, mal varlığına gelecek artışa, toplum yaşamında mutluluğa, iyi bir birlikteliğe, bir kaç hafta içinde duyulacak mutlu edici habere, sağlıklı yaşamaya, manevi yükü olan birinden uzak durulacağına, dostlarla birlikte yaşamaya, rızkın temiz olmasına işaret eder. Bir diğer yoruma göre de sıkıntıya hayata, ticaret alanında kayba, kederden sıyrılamamaya, düşmanlıktan emin olunacağına, sevimsiz duruma düşmeye yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları dediler ki: Bu sıkıntıları aşarak hak ettiği daha sağlıklı bir hayata, zahmetle birlikte kavuştuğu saygınlığa, başarısızlıktan sonra ulaştığı huzura, yenilgiden sonra düşlediği ganimete delalet eder.

"Rüyada kambur durmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada kambur durmak
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde birkaç saat rüya görülür.
  • Düş denilen şey, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kambur durmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.