Rüyada kan aldırmak

Gülüstü B.(39) - Aydın sordu : "Tartışmasız yapılmış en derin rüya web sitesi ruyadanegormek. rüyada kan aldırmak açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada kan aldırmak, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, getirili yatırımlar gerçekleştireceğine, maddi zorluklardan kurtulmaya, aydınlık geleceğe, memuriyette mertebeye çıkacağına, huzura kavuşmaya, sevince ermeye, sevdikleriyle muhabbete, güzel şansa, kolay kazanılan kazanca, alın teriyle elde edilen ziynete yorulur. Kimi zaman da sağlığın tehlike altında olduğuna, sıkıntı verici bir sorunla karşılaşılacağına, çözümü zor bir olayla karşılaşılacağına, ticaret nedeniyle sıkıntıya, hoşnutsuz bir duruma gelmeye işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilminde önde gelenler derler ki: Bu sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu servete, zorlukların ardından ulaştığı beceriye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği mevkiye, uğraş vererek istediği mevkiye işarettir.

"Rüyada kan aldırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada kan aldırmak
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada kan aldırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.