Rüyada kan emzirmek

Necmi İ.(21) - Kocaeli sordu : "rüyada kan emzirmek açıklar mısınız? "

Rüyada kan emzirmek, hatrı sayılır güce ulaşmaya, elinden her iş gelen bir kimseye, ticari kazancı yüksek girişim gerçekleştireceğine, şöhrete sahip olunacağına, karmaşadan uzak kalacağına, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, kısa zamanda duyulacak mutlu edici haber almaya, iyi bir ilişkiye, gönül ilişkilerinde mutluluğa, yararlı işler ile meşgul olacağına, yüksek talihe yorulur. Bir diğer yoruma göre de mutsuz edici bir olayla yüzyüze gelineceğine, kıymet yitirmeye, saklanansırların ortaya dökülmesine, fesat bir yabancıya, sıkıntıya yaşantıya yorulur. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle dediler: Bu rüya sıkıntıları aşarak kazandığı ticari kazanca, ümitsizlikten sonra elde ettiği hayra, sıkıntılarının sonunda düşlediği ticari kazanca, cefa ile birlikte hak edilen kazanca yorulur.

"Rüyada kan emzirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada kan emzirmek
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Rüya yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Denek hayvanları üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kan emzirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.