Rüyada kan gelmesi

Murat D.(33) - Antalya sordu : "Bana göre yazılmış en geniş rüya tabiri sitesi RüyadaNeGörmek.com. Birkaç gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada kan gelmesi açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada kan gelmesi, toplum yaşamında başarıya, sıkıntı çekmeden elde edilen paraya, huzur bulmaya, cömert adama, hayallerin hayata geçeceğine, sorunlardan uzak olacağına, sağlığa, emniyetli hissetmeye, dünyalığa gelecek bolluğa, sevince kavuşmaya, yararlı uğraşlar yapacağına delalettir. Olumsuz yorum olarak karışık bir problemle karşılaşılacağına, mutsuz edici bir durumla karşılaşılacağına, can sıkıcı hale düşmeye, sıkıntılı hayata, fenalığını göstermeyen düşmana işaret eder. Bazı durumlar için de rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu zahmetle özlediği hayra, umudunu yitirdikten sonra beklediği toplu paraya, zorlukların sonrasında elde ettiği daha iyi bir hayata, zorlukların ardından özlediği başarıya yorulur.

"Rüyada kan gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada kan gelmesi
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Yaklaşık bir insanın ömrünün yaklaşık üçte birini, başka bir tabirle tahmini yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kan gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.