Rüyada kan görmemek

İbrahim S.(38) - Almanya sordu : "Selamlar, Bana kalırsa rakipleri arasında en kapsamlı rüya yorumu web sitesi burada. Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar web sitenizde var ama rüyada kan görmemek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada kan görmemek, bol kısmete, üne ulaşmaya, beklentilerin yerine geleceğine, verilen sözün yerine getirileceğine, zahmetsiz kazanılan ganimete, maddi zorluklardan sıyrılmaya, ticari kazancı yüksek yatırım yapacağına, huzur bulmaya, faydalı uğraşlara gireceğine, aşk hayatının iyi gittiğine, sevinmeye delalettir. Bir diğer yoruma göre de korktuğu şeyden emin olunacağına, fukaralığa, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, ticaret nedeniyle sıkıntıya, kıymet düşmesine delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya uzmanları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra gözlediği şana, sıkıntılarının sonunda kazandığı daha sağlıklı bir hayata, yardım alarak gözlediği iyiliğe, çektiği zorlukların meyvesini alarak istediği şana delalet eder.

"Rüyada kan görmemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı ile ilgili bilinmeyenler

rüyada kan görmemek
  • Rüya, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüya yorumunun mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. pek çok değişken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle yorumdan rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kan görmemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.