Rüyada kan içmek ne anlama gelir

Şükrü T.(28) - İzmir sordu : "ruyadanegormek sitesini epeydir düzenli olarak takip ediyorum. Gördüğüm neredeyse tüm yorumlar sitenizde yer buluyor fakat rüyada kan içmek ne anlama gelir yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada kan içmek ne anlama gelir, vefalı çocuğa, sevdikleriyle gülmeye, yakın zamanda alınacak hayırlı havadise, güzel uğraşlara, güzel kısmete, bonkör yöneticiye, ilişkisinin iyi olacağına, memuriyette mertebeye yükseleceğine, isteklerin yerine geleceğine, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, maddiyata gelecek berekete işaret eder. Ender olarak da fenalık görülmesine, parasızlığa, rahatının bozulacağına, dara düşmeye, ticaret alanında sorunlara işaret eder. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya uğraşlarının sonunda beklediği şana, uzun süren çabaların sonunda istediği itibara, ümitsizlikten sonra umduğu müjdeye, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği varlığa yorulmaktadır.

"Rüyada kan içmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması hakkında merak edilenler

rüyada kan içmek ne anlama gelir
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin adlarını söyler.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler gibi pek çok faktör ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Yaklaşık olarak gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kan içmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.