Rüyada kanser hastalığına yakalandığını görmek

Kutluk L.(48) - İstanbul sordu : "iyi günler. Rüya tabirlerinizi bir süredir dikkatle takip ediyorum. Gördüğüm neredeyse bütün tabirler burada var ama rüyada kanser hastalığına yakalandığını görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada kanser hastalığına yakalandığını görmek, hüner sahibi bir insana, beklentilerin yerine geleceğine, kısa sürede öğrenilecek hayırlı gelişmelere, şana ermeye, merhametli eşe, kazançlı günlere, cömert yabancıya, büyük mertebeye ulaşacağına, kazancın hayırlı olmasına, mutluluğa kavuşmaya, verimli uğraşlar yapacağına işaret eder. Ayrıca hilekar bir tanıdığa, sıkıntıya yaşantıya, sefalete, sırların açığa döküleceğine, ferahının bozulacağına işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu rüya zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği berekete, meşakkatle birlikte düşlediği büyük güce, ümitsizlikten sonra düşlediği sevince, zorlanarak beklediği mülke delalettir.

"Rüyada kanser hastalığına yakalandığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada kanser hastalığına yakalandığını görmek
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekte mesajlar görülür.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri tasadır. Negatif duygular olumlu duygulardan baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kanser hastalığına yakalandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.