Rüyada kansere yakalandığını görmek

Regaip E.(41) - İstanbul sordu : "Bugün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada kansere yakalandığını görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada kansere yakalandığını görmek, memuriyette mevkiye geleceğine, gönül ilişkisinin iyi olacağına, gelire gelecek bolluğa, becerili bir kişiye, imrenilen bir başarıya, sağlıklı bir ömre, merhametli arkadaşa, kısa zamanda alınacak müjdeli havadise, yağmura, emniyetli yaşamaya, kazancın temiz olmasına delalettir. Bazen de korktuğu şeyden emin olunacağına, ferahının bozulacağına, fenalığını göstermeyen düşmana, kötü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, dara düşmeye delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle derler: Görülen rüya uğraşarak kavuştuğu daha çok kazanca, kaybettikten sonra hayalini kurduğu temiz rızka, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu müjdeye, ümitsizlikten sonra ümit ettiği başarıya işarettir.

"Rüyada kansere yakalandığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada kansere yakalandığını görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler olumlu duygulardan baskındır.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada kansere yakalandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.