Rüyada kapalı birinin başını açması

Sedat N.(33) - Karabük sordu : "Merhabalar. rüyada kapalı birinin başını açması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kapalı birinin başını açması, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, bonkör yöneticiye, sıcakkanlı yaşlı adama, sağlıklı hayata, özlemi duyulan bir başarıya, mutluluğa ermeye, işte makama gelineceğine, ferahlığa, arkadaşlarıyla sohbete, maddi zorluklardan kurtulmaya, güzel gelire delalettir. Olumsuz anlamda sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, rahatı kaybetmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna, içinden çıkılması zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, hilekar tanıdığa işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Bu zorlukla hak edilen büyük güce, zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu saygınlığa, zorlukları aşarak ulaştığı daha çok kazanca, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu varlığa işarettir.

"Rüyada kapalı birinin başını açması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi hakkında merak edilenler

rüyada kapalı birinin başını açması
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. bir çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Tahminen bir insan ömrünün ortalama üçte birini, diğer bir deyişle yaklaşık 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kapalı birinin başını açması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.