Rüyada kapı çalması duymak

Dilek R.(46) - İstanbul sordu : "Yorumlarınızı kısa bir süredir yakından inceliyorum. rüyada kapı çalması duymak açıklar mısınız? "

Rüyada kapı çalması duymak, sağlıklı yaşamaya, mutluluk dolu geleceğe, hak edilen kuvvete ermeye, getirili iş içinde bulunacağına, anlayışlı orta yaşlı yabancıya, sakin bir hayat sürdüreceğine, sevince erişileceğine, verdiği sözüne sadık durulacağına, tertemiz paraya, şana sahip olunacağına, vefalı dosta yorulur. Aynı zamanda rahatı yitirmeye, zalim bir akrabaya, sırların meydana dökülmesine, korkuya gerçekleşmesine, üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına yorulmaktadır. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar dediler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek kazandığı az olan kazancının artacağına, zahmetle özlediği iyiliğe, uğraşarak kavuştuğu hünere, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu temiz rızka yorulmaktadır.

"Rüyada kapı çalması duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları ile ilgili bilinmeyenler

rüyada kapı çalması duymak
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi icap eder.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Kobay hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kapı çalması duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.