Rüyada kapı kilitlemek görmek

Abdullah M.(38) - Hatay sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm tabirler web sitenizde yer buluyor fakat rüyada kapı kilitlemek görmek açıklar mısınız? "

Rüyada kapı kilitlemek görmek, içten davranan genç adama, hayırlı işlere, iyi bir geleceğe, yüksek mertebeye ulaşılacağına, sosyal yaşamda başarıya, hayırlı akrabaya, hayallerin gerçekleşeceğine, kazanılan zenginliğe, yakında öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, sözlerin yerine getirileceğine, sağlığa yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da ticaret alanında zarara, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, sıkıntıdan sıyrılamamaya, üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, zarar görülmesine delalet eder. Bazı durumlar için de rüya alimleri şöyle tabir ederler: Bu rüya meşakkatle birlikte düşlediği zafere, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu zenginliğe, umudunu yitirdikten sonra beklediği beceriye, bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı mevkiye delalet eder.

"Rüyada kapı kilitlemek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada kapı kilitlemek görmek
  • Tahminen bir insanın hayatının ortalama üçte birini, başka bir deyişle tahminen 75 senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kapı kilitlemek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.